Energia samorządu

Tu jesteś: Strona Główna » VI KONFERENCJA "Wyzwania społeczne i środowiskowe w rozwoju miast i regionów".

VI KONFERENCJA "Wyzwania społeczne i środowiskowe w rozwoju miast i regionów".

| 2022-06-21

23 czerwca odbędzie się VI konferencja w ramach cyklu seminariów i warsztatów pt. "Wyzwania społeczne i środowiskowe w zarządzaniu rozwojem miast i regionów."

Konferencja pt. "Wyzwania społeczne i środowiskowe w rozwoju miast i regionów" odbędzie się w Auli Wielkiej Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie przy ul. Sławkowskiej 17. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele samorządów, przedsiębiorców, organizacji samorządowych, aktywistów miejskich oraz świat nauki.

Będzie to ostatnie takie spotkanie organizowane przy współpracy Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, Miasta Kraków, Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, Wydziału Zarządzania AGH oraz Centrum Transferu Technologii URK.

W konferencji możliwy jest udział stacjonarny oraz online.
Link do rejestracji dostępny jest tutaj.
Transmisja online dostępna jest tutaj.

 Pliki powiązane z wydarzeniem:
» 2257_Zaproszenie na VI Konferencję Smart City.pdf

Sprawdź TAGI: konferencja , miasta , regiony
Zobacz również:

Energia samorządu to rozległy temat, obejmujący niemało różnorodnych kwestii. Co więcej, nowe decyzje oraz propozycje cały czas się pojawiają, skutkiem tego trudno odnaleźć wszystkie informacje.

Z pomocą przychodzi Energia Samorządu, pozwalamy na sprawdzanie interesujących artykułów, odkrywanie aktualności i zasięgnięcie dogłębnych informacji o odnawialnej energii w samorządach.

Energia samorządu to porta poświęcony odnawialnym źródłom energii w samorządach. Najnowsze wiadomości dotyczę zielonej, odnawialnej energii w samorządach. Energia samorządu - Bądź na bieżąco, bądź odnawialny.

2021 © Energia samorządu, odnawialna energia w samorządach | Projekt i wykonanie strony : comtv.pl