Energia samorządu

Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
Konferencja "Smart City dla mieszkańców i środowiska"
21 października, w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyła się konferencja pn. "Smart City dla mieszkańców i środowiska". W ten sposób rozpoczęto cykl spotkań i warsztatów "Wyzwania społeczne i środowiskowe w zarządzaniu rozwojem miast i regionów". więcej...
Smart City w praktyce
Zobacz jak działa Smart City, gdzie innowacje i technologia służą poprawie jakości życia mieszkańców i ochronie środowiska. To nie jest wizja dalekiej przyszłości tylko proces, który właśnie się rozpoczął. więcej...
Smart City dla lepszej jakości życia mieszkańców.
W latach dziewięćdziesiątych minionego już XX wieku naukowcy, specjaliści zajmujący się życiem miast, urbanizacją, gospodarką miejską i wreszcie gospodarze zarządzający nimi zaczęli wypracowywać podstawy nowej koncepcji rozwoju miast. Powstały podstawy wizji miast na XXI wiek, a koncepcję taką przyjęto nazywać Smart City jako miasta inteligentnego, miasta które rozwijają się zgodnie z wielkim wyzwaniem jakim jest Zrównoważony Rozwój czyli EKOROZWÓJ. Sama zaś nazwa koncepcji „Smart City” ukazuje miasta rozwijające się zgodnie z jej zasadami dla podniesienia jakości życia swoich mieszkańców w czystym środowisku naturalnym z zastosowaniem innowacyjnych technologii, ekonomi, transportu z kreatywnymi, otwartymi na świat mieszkańcami, z wysokimi standardami życia, ze sprawnym i „inteligentnym” zarządzaniem przez swoich włodarzy.
więcej...

Energia samorządu to rozległy temat, obejmujący niemało różnorodnych kwestii. Co więcej, nowe decyzje oraz propozycje cały czas się pojawiają, skutkiem tego trudno odnaleźć wszystkie informacje.

Z pomocą przychodzi Energia Samorządu, pozwalamy na sprawdzanie interesujących artykułów, odkrywanie aktualności i zasięgnięcie dogłębnych informacji o odnawialnej energii w samorządach.

Energia samorządu to porta poświęcony odnawialnym źródłom energii w samorządach. Najnowsze wiadomości dotyczę zielonej, odnawialnej energii w samorządach. Energia samorządu - Bądź na bieżąco, bądź odnawialny.

2021 © Energia samorządu, odnawialna energia w samorządach | Projekt i wykonanie strony : comtv.pl