Energia samorządu

Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
Ponad 28 mln zł trafi do 12 gmin w województwie śląskim w ramach działania "Czyste Powietrze"
Zarząd Województwa zatwierdził wnioski o dofinansowanie projektów w ramach konkursu Czyste Powietrze w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020. Środki są przeznaczone na działania związane z efektywnością energetyczną, odnawialnymi źródłami energii i gospodarką niskoemisyjną. W poprzednich dwóch naborach w ramach konkursu dofinansowano 12 projektów na łączną kwotę 14,4 mln zł.
więcej...
Fotowoltaiczny boom na Śląsku. Mieszkańcy chętnie inwestują w energię słoneczną [RAPORT]
Od 2019 r. mamy w Polsce do czynienia z prawdziwym boomem na energię słoneczną, chociaż popyt na nią różni się w zależności od regionu Polski. Jak wynika z danych portalu fotowoltaikaonline.pl, województwo śląskie jest w ścisłej czołówce zarówno pod względem zainteresowania tematem, jak i wykorzystania środków z rządowego programu Mój Prąd. więcej...

Energia samorządu to rozległy temat, obejmujący niemało różnorodnych kwestii. Co więcej, nowe decyzje oraz propozycje cały czas się pojawiają, skutkiem tego trudno odnaleźć wszystkie informacje.

Z pomocą przychodzi Energia Samorządu, pozwalamy na sprawdzanie interesujących artykułów, odkrywanie aktualności i zasięgnięcie dogłębnych informacji o odnawialnej energii w samorządach.

Energia samorządu to porta poświęcony odnawialnym źródłom energii w samorządach. Najnowsze wiadomości dotyczę zielonej, odnawialnej energii w samorządach. Energia samorządu - Bądź na bieżąco, bądź odnawialny.

2021 © Energia samorządu, odnawialna energia w samorządach | Projekt i wykonanie strony : comtv.pl