Energia samorządu

Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
Mieszkańcy woj. śląskiego i ich style w ogrzewaniu
Spadek średniej temperatury w zimie tego rokui wpłynął na temperaturę w naszych domach i spowodował zwiększenie kosztów ogrzewania. Jak pokazują wyniki najnowszego badania Resideoii, ponad 30% mieszkańców województwa śląskiego poniosło wyższe opłaty za energię elektryczną/gaz, a aż  5% nie zapłaciło rachunków za ogrzewanie. Badanie pokazuje, jak zmieniły się style oszczędzania oraz plany ogrzewania w przyszłym sezonie w woj. śląskim.
więcej...
Grzejnik już nie służy tylko do grzania. Może też… chłodzić.
Układ centralnego ogrzewania jednym ruchem zamienia się w układ centralnego chłodzenia. Jak to zrobić?
Dowiedz się więcej:

https://www.newsweek.pl/styl-zycia/grzejnik-juz-nie-sluzy-tylko-do-grzania-moze-tez-chlodzic/n6b84rt
więcej...
Ogrzewanie domu pompą ciepła. Wady i zalety nowoczesnego rozwiązania
Wykorzystywanie naturalnych źródeł energii do ogrzewania domu, a także przygotowania ciepłej wody użytkowej jest coraz bardziej propagowane. Nie tylko ze względu na generowane oszczędności, ale również na wykorzystywanie niewyczerpalnych zasobów energii. Decydując się na ogrzewanie pompą ciepła lub innymi urządzeniami przeznaczonymi do przetwarzania naturalnych źródeł energii, opinie pokazują, że zyskuje nasz portfel oraz środowisko. Czytaj więcej na:

https://www.onet.pl/styl-zycia/kb/ogrzewanie-domu-pompa-ciepla-wady-i-zalety-nowoczesnego-rozwiazania/7hd3me5,30bc1058 więcej...
Pompy ciepła wchodzą na polski rynek i wzbudzają duże wątpliwości.
Pompy ciepła dopiero wchodzą na polski rynek i nadal wzbudzają duże wątpliwości. Większość inwestorów nie wie jak działają tego typu urządzenia oraz jaka jest ich moc grzewcza. Dlatego często słyszymy pytania, czy sama pompa ciepła wystarczy do ogrzania domu? Odpowiedzi w artykule.

https://www.onet.pl/styl-zycia/kb/pompy-ciepla-wchodza-na-polski-rynek-i-wzbudzaja-duze-watpliwosci/ph0c042,30bc1058
więcej...
Innowacyjne pompy ciepła
Stosowane obecnie pompy ciepła umożliwiają znaczne obniżenie kosztów ogrzewania domu i pozyskania ciepłej wody użytkowej.To nowoczesne rozwiązanie zapeni bezpieczeństwo energetyczne dla Ciebie i Twoich Bliskich. więcej...

Energia samorządu to rozległy temat, obejmujący niemało różnorodnych kwestii. Co więcej, nowe decyzje oraz propozycje cały czas się pojawiają, skutkiem tego trudno odnaleźć wszystkie informacje.

Z pomocą przychodzi Energia Samorządu, pozwalamy na sprawdzanie interesujących artykułów, odkrywanie aktualności i zasięgnięcie dogłębnych informacji o odnawialnej energii w samorządach.

Energia samorządu to porta poświęcony odnawialnym źródłom energii w samorządach. Najnowsze wiadomości dotyczę zielonej, odnawialnej energii w samorządach. Energia samorządu - Bądź na bieżąco, bądź odnawialny.

2021 © Energia samorządu, odnawialna energia w samorządach | Projekt i wykonanie strony : comtv.pl